Bayilik Servis Teklif İste Kataloglar

Kullanım Koşulları

Alkon

Kullanım Koşulları

Alkon Cam Balkon Sistemleri Alüminyum İnşaat Ltd. Şti. internet sitesini ziyaret etmekle veya kullanmakla, aşağıda yer alan koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Alkon Cam Balkon Sistemleri Alüminyum İnşaat Ltd. Şti., bu sayfada yer alan koşullarda dilediği zaman önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkına sahiptir. Fikri Mülkiyet Hakları Alkon Cam Balkon Sistemleri Alüminyum İnşaat Ltd. Şti. internet sitesini sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme, görüntüleme ve internet sitesinin sayfalarını sadece kişisel kullanımınız için kopyalama hakkına ve yetkisine sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz.

Alkon Cam Balkon Sistemleri Alüminyum İnşaat Ltd. Şti. internet sitesinde bulunan tüm görsel ve yazılı materyal Alkon Cam Balkon Sistemleri Alüminyum İnşaat Ltd. Şti. mülkiyetindedir ve Türk ve uluslararası telif hakkı kanunlarıyla korunmaktadır. Önceden izin alınmaksızın internet sitesindeki bilgilerin ya da internet sitesine ilişkin her tür veri tabanı, yazılım, görsel materyalin ticari amaçlarla kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması ve dağıtımı engellenmiştir. Aksi tespit edildiği durumlarda Alkon Cam Balkon Sistemleri Alüminyum İnşaat Ltd. Şti. gerekli hukuki işlemleri başlatma hakkını saklı tutar.

Sorumluluğun Sınırlandırılması Alkon Cam Balkon Sistemleri Alüminyum İnşaat Ltd. Şti., internet sitesine girilmesi, internet sitesinde yayımlanan bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen, cezai tazminatlar da dahil olmak üzere doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. Alkon Cam Balkon Sistemleri Alüminyum İnşaat Ltd. Şti., internet sitesinde yer alan bilgilerin güncel ve geçerli tutulması için azami gayreti sarf etmektedir.

Alkon Cam Balkon Sistemleri Alüminyum İnşaat Ltd. Şti.’nin ürünlerine ve hizmetlerine ilişkin tüm yükümlülükleri, bunların tabi oldukları sözleşmelerde belirlenmiş olup, internet sitesinde bulunan hiçbir şey söz konusu sözleşmeleri değiştiriyor olarak yorumlanamaz.

Alkon Cam Balkon Sistemleri Alüminyum İnşaat Ltd. Şti.; ayrıca, internet sitesindeki malzemelerin, yazılımın veya hizmetlerin doğruluğunu ve eksiksiz olduğunu garanti etmez. Alkon Cam Balkon Sistemleri Alüminyum İnşaat Ltd. Şti. internet sitesindeki verilerde ve hizmetlerde veya ürünlerde ve fiyatlarında önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Alkon Cam Balkon Sistemleri Alüminyum İnşaat Ltd. Şti., internet sitesinde bulunan fonksiyonların veya hizmetlerin kesintisiz ya da hatadan arınmış olacağının, sorunlu yanlarının giderileceğinin ve internet sitesinin veya bu internet sitesini erişilebilir kılan sunucunun virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğunun garantisini vermemektedir. Mevzuat’ın müsaade ettiği ölçüde Alkon Cam Balkon Sistemleri Alüminyum İnşaat Ltd. Şti.’nin, internet sitesinin veya herhangi bir bağlantılı hizmet veya teknik hizmetin yerine getirilmesinden veya getirilmemesinden kaynaklanan zararlardan hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Diğer Internet Sitelerine Erişim Alkon Cam Balkon Sistemleri Alüminyum İnşaat Ltd. Şti. internet sitesi içerisinden üçüncü şahıslara ait internet sitelerine bağlantılar yerleştirebilir. Bu üçüncü şahıs internet sitelerine bağlandığınızda, ilgili internet sitesinin kullanım koşullarına tabi sayılırsınız. Alkon Cam Balkon Sistemleri Alüminyum İnşaat Ltd. Şti., bu internet sitelerinde yayımlanan içerikten veya gizlilik koşullarından ve bu internet sitelerinin kullanımından dolayı oluşabilecek doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir zarardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.